Stern Polska

Maszyny nowe:

ART. 50.300.000 (Mod. IS - 01)

DANE TECHNICZNE:
ZASILANIE: 380V, 50 Hz. 3 Ph.
MOC: 7 Kw
ZUŻYCIE POWIETRZA: 200 NL/min
PRODUKCJA NA GODZ: 100/1800 par
OBSŁUGA: 1 operator
CIĘŻAR: 635 kg

TUNEL DO SKLEJANIA, PIECZĘTOWANIA I SUSZENIA

Przy użyciu tej maszyny automatycznie skleja się podpodeszwę do butów typu mokasyny. Instalacja połączona jest z fotokomórką do automatycznego stęplowania podpodeszwy i z komorą do suszenia w temperaturze regulowanej z systemem ogrzewania na podczerwień. Transport podpodeszew odbywa się na trzech taśmach skonstruowanych w z nowatorskiego materiału, odpornych na temperaturę, samoczyszczących, ekonomiczny i łatwy do zastąpienia regulator prędkości daje możliwość produkcji określonego typu. Na wyposażeniu maszyny jest nowgo typu podajnik do podpodeszew o dużej nośności ,skonstruowany w taki sposób aby był łatwy w obsłudze,co pozwoli operatorowi na długą łatwą pracę.

Na życzenie maszyna może zostać wyposażona w stępel do podpodeszew na atrament oraz zbiornik kleju o pojemności 15lt. co automatycznie daje możliwość nakładania kleju ograniczjąc do maksimum konieczność interwencji.

Maszynę można połączyć z modelem AS - 01 (składarka ) co zautomatyzuję pracę.

 

ART. 50.400.000 (Mod. AS - 01)

DANE TECHNICZNE:
ZASILANIE: 380 V, 50 Hz, 3 Ph
MOC: 1 Kw
ZUŻYCIE POWIETRZA: 700 NL/min
PRODUKCJA NA GODZ: 1000 par
OBSŁUGA: 1 operator
CIĘŻAR: 300 kg

SKŁADARKA AUTOMATYCZNA

Przy użyciu tejże maszyny automatycznie składana zostaje podpodeszwa wraz z wkładką. Składarka przystosowana jest do złożenia jakiegokolwiek typu podpodeszwy z lub bez usztywniacza jak również z lub bez kleju.

Ten typ składarki można połączyć z Tunelem do sklejania i suszenia MOD. IS-01 tworząc tym samym zsynchronizowany ciąg pracy.

ART. 50.600.000 (Mod. RT - 01)

DANE TECHNICZNE:
ZASILANIE: 380V, 50Hz, 3Ph
MOC: 3 Kw
ZUŻYCIE POWIETRZA: 200 NL/min
PRODUKCJA NA GODZ: 1000 par
OBSŁUGA: 1 operator
CIĘŻAR: 370 kg

NITOWARKA AUTOMATYCZNA DO MONTOWANIA USZTYWNIACZA NA JEDEN BĄDŹ DWA NITY DO PODPODESZWY KARTONOWEJ

Maszyna umożliwia montowanie automatyczne usztywniacza na jeden lub dwa nity.

Podajnik w całości automatyczny umożliwia pozycjonowanie podpodeszwy wkładając ją od góry. Stalki podawane sa ze strefy ochronnej na przemian z dx i sx z dwóch regulowanych komor maszyny. Pobranie stalki następuje z obszaru centralnego ,nity podawane są w obszarze wyższym.

Pracownik znajdując się w obszarze przednim z łatwością włącza załadunek, praca jest całkowicie bezpieczna , pod kontrolą wszystkie części ruchome.

Rozładunek następuje w części lewej. podpodeszwa może mieć stalkę u góry sklejoną spryskując ją lub sklejoną u dołu za pomocą wałka.

Nitowarka typu mechanicznego pozwala na używanie podpodeszwy kartonowej o różnej średnicy i twardości z rozstawem pomiędzy otworami od 45mm do 155mm.

Tylnia część maszyny zdejmując osłonę jest w całości dostępna. Drzwiczki znajdujące się w części przedniej pozwalają z łatwością na grupowe pobranie i przeniesienie stalek, szczypce, obszar rozładunku, nitowanie i przeniesienie podpodeszwy. Panel kontrolny ma główne sterowanie łatwe do obsługi i jest w dostępnym miejscu- wygodnym dla operatora.

Nowa konstrukcja maszyny umożliwia pracę na większej lub mniejszej ilości sztuk.

Maszyny używane:

Copyright (C) 2007 Stern - Polska Projektowanie stron - InvestMag